خانه / رزمی / بانوی تکواندو کار سقزی قهرمان کشور شد

بانوی تکواندو کار سقزی قهرمان کشور شد

«نیان شاه محمدی» تکواندوکار سقزی در مسابقات تکواندو آزاد جوانان و بزرگسالان دختر کشور با کسب مقام اول مدال طلا را کسب کرد.
مسابقات تکواندو آزاد جوانان و بزرگسالان دختر کشور تیم تکواندو بانوان شهرستان سقز با چهار ورزشکار به نمایندگی از کردستان در این رقابت‌ها شرکت کرد و با مدال طلای نیان شاه محمدی در وزن ۴۶ کیلوگرم به کار خود پایان داد.
نفرات اول و دوم و منتخبین کادر فنی به مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ فیلیپین دعوت خواهند شد.
گفتنی است، بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی، ۴ و ۵ اردیبهشت‌ماه ۹۵ در فیلیپین برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

سه مدال رزمی کاران کردستانی در مسابقات جهانی او اسپرت

رقابت‌های جهانی او اسپرت که با حضور ورزشکاران ۳۰ کشور در آنتالیا ترکیه برگزار شد، ...

یک دیدگاه

  1. هیئت تکواندوی استان کردستان در چند سال اخیر پیشرفتهای خوبی در بخش انفرادی و گروهی داشته که با پیگیری های رییس هیئت استان و تلاش های ایشان و همکارانشان بوده است .ولی متاسفانه رییس هیئت قبلی هنوز هم پس از چند سال دنبال حرف و حدیث است که قلان شده و بهمان شده . متاسفانه تعدادی افراد فرصت طلب و تازه به دوران رسیده هم که دنبال منافع شخصی خودشان هستند و چون همه سواستفاده هایی که می خواستند به نتیجه نرسید و همه منافع را برای خودشان می خواستند دست به نامه نگاری و دشمنی زده اند و هیئت استان و کارهایشان را زیر سوال می برند . چرا باید قضاوتهایمان اینگونه باشد . و اگر خودمان به اهدافمان نرسیدیم همه کیفیت ها و کمیت ها را نادیده بگیریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *